DA semináře, výcviky

Seminář Výklad snů v daseinsanalýze

Pražská vysoká škola psychosociálních studií pořádá pro členy České daseinsanalytické společnosti, členy Rakouského daseinsanalytického institutu, studenty PVŠPS a další zájemce interaktivní seminář na téma: Výklad snů v daseinsanalýze. Seminář povedou kolegové z Rakouského daseinsanalytického institutu pro psychoterapii, psychosomatiku a základní výzkum Dr. Med. Hans Georg Reck a Dr. Med Hans Dieter Foerster. 
Termín: 24. 4. - 26. 4. 2020 TERMÍN PŘELOŽEN NA PODZIM
Místo konání: PVŠPS, Hekrova 805, Praha 4 – Háje, 149 00

Podrobné informace o programu a příhlášení naleznete zde

 

Seminář Dr. Marii de Fátima de Almeida Prado 12.10.2019 - Zollikonské semináře a jejich význam pro současnou daseinsanalytickou praxi

Pražská vysoká škola psychosociálních studií pořádá pro členy ČDS, klinické psychology a studenty PVŠPS odborný jednodenní seminář, který povede významná představitelka světové daseinsanalýzy - viceprezidentka Mezinárodní daseinsanalytické společnosti a prezidentka Brazilské daseinsanalytické společnosti Dr. Maria de Fátima de Almeida Prado.

Podrobné informace o přihlášení naleznete zde

 

Seminář Dr. Ada Huygense 21.-22.6.2019 - Mezi praxí a Daseinsanalytikou ve světle etiky. 

Pražská vysoká škola psychosociálních studií pořádá 21.-22.6.2019 pro členy ČDS, studenty PVŠPS a další zájemce odborný dvoudenní interaktivní seminář prezidenta IFDA Dr. Ada Huygense na téma: Mezi praxí a Daseinsanalytikou ve světle etiky. Čtení Heideggerova Dopisu o humanismu. 

Více podrobností ZDE

 

Péče o duši – výcvik v pokročilé daseinsanalýze

PVŠPS a PPF otevírají pětiletý program nazvaný Péče o duši. V seminářích se jeho účastníci setkají s několika základními rozměry lidství, které budou popsány, vyloženy a v jejich rámci budou prakticky získávat osobní zkušenosti. Podrobné informace o přihlášení naleznete zde

http://www.daseinsanalyza.cz/seminare/